• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to bardzo dobre rozwiązanie – przecież jeżeli sprawnie podejdziemy do tego, bardzo prawdopodobne, iż będziemy mieli przykładowo 6 dni wolnego. Naturalnie zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być również być za częste – w dalszym ciągu Polska jest krajem na dorobku, ale bez dwóch zdań odpoczynek każdemu pracującemu się należy. Jednakże nie jest powiedziane, iż musimy koniecznie siedzieć w weekend w swoim mieszkaniu, ogródku bądź na działce. To takie schematyczne… Lepszym pomysłem może być wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Tallina, Kopenhagi bądź Barcelony.
Co roku, w szczególności wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane prawie tak szybko jak świeże bułeczki. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie innych krajów, ludzi, potraw, itp. jest bardzo wciągające, ale również rozwijające. Na zagraniczną wycieczkę możemy udać się na własna rękę, ewentualnie z grupą bliskich, ale także z biurem podróży. Na pewno ta druga alternatywa jest tańsza. W końcu jeżeli chcemy spędzić długi weekend w Neapolu – przykładowo, sam dojazd to spory koszt. Chociaż to akurat nie reguła. Można powiedzieć, że oba rozwiązania mają dużo atutów.
Dla takich osób, które wolałyby jechać autem, a do tego nie mają wiele czasu oraz pieniędzy, polecić można zwiedzanie Polski. Przecież chociażby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, gdzie można miło spędzić czas. Bardzo interesujące są również zamki, które pokazują historię Polski. Dla osób, które raczej nie przepadają za tłumami, absolutnie odradza się pobyt w Zakopanem. Zakopane to niesamowicie popularny kurort wakacyjny, ale kiedy jest długi weekend, zimowa stolica Polski jest oblężona przez turystów – w szczególności warszawiaków.

1. Czytaj dalej

2. Znajdź więcej

3. Zobacz szczegóły

4. Wejdź

5. Przejdź do strony

Categories: Rekreacja

Comments are closed.