• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Sztuka Street Artu: Wyrażanie Siebie na Mieście

Rozmaite gry strategiczne niemalże od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród amatorów szeroko rozumianej komputerowej rozrywki, ale nie ma w tym raczej niczego szczególnie dziwnego. Przecież tytuły takie dają nam niezwykle atrakcyjną możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy właściwie od zera; bardzo często może to być dość trudne, bo każdy gracz powinien troszczyć się w nich o bardzo wiele różnych kwestii, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Obecnie fantastyczną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, często pochodzącymi z wielu różnych krajów. Do zdecydowanie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tutaj silnej i przynoszącej odpowiednie dochody firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest niczym prostym. Należy tutaj cały czas troszczyć się na przykład o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i szukać okazji do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, zatem spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się niemalże jak w czasie tworzenia prawdziwej firmy. Dodatkowo, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która rzeczywiście potrafi być bardzo interesującym tematem. Równocześnie jednak świetnie może się przy niej bawić dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, zatem jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Zobacz więcej

2. Wejdź

3. Przeczytaj to

4. Tutaj

Sztuka Haiku: Tworzenie Krótkich Wierszy

Categories: Hobby

Comments are closed.