dzieci

Strefa DZIECIaki

Włosy i paznokcie
FRYZURki z PAZURkiem, czyli chwilę o tym, jak możemy uszczęśliwić Wasze Dzieciaki. Zwariowane kolory i wzorki na głowie zaraz po radykalnym cięciu? Pewnie! Dodatkowo dla małych kobietek w nagrodę szalony manicure! Wszystko to, żeby wizyta w Salonie Piękności była dla Waszych Małych Pociech tak samo przyjemną formą spędzania czasu jak dla Was, Rodziców.

Bezpłatna opieka nad dzieckiem
Pod hasłem FRYZURki z PAZURkiem kryje się również niespodzianka dla zapracowanych Rodziców. Korzystając z usług dla Dorosłych w Zuzazu nie muszą oni zostawiać swoich Maluchów z opiekunami, bo my chętnie zajmiemy się Nimi, bez dodatkowych opłat, w strefie Play.

Urodziny
Niezapomniane chwile gwarantujemy podczas organizowanych przez nas przyjęć urodzinowych w najróżniejszych odsłonach. Nasz cel, to sprawić, by Wasze Dzieciaki przeżyły z nami wyjątkowe chwile podczas swojego święta, dlatego przy organizacji urodzin i określania konwencji, pracujemy z Wami Rodzicami oraz z Waszymi Pociechami.

Do tej pory, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i przede wszystkim marzeniom Waszych Dzieci zorganizowaliśmy:

Bal Modelek, Bal Księżniczek, Mini Salon Piękności, Bal Piratów, Urodziny w Wiosce Indiańskiej, Bal Dobrych Manier, Keep Calm And Wear Mustache, Urodziny Monster High,  Violetta Party.

Czekamy na Was i na Wasze pomysły!